[Strona główna] [Działalność] [Aktualności] [Formacja] [Adresy kontaktowe] [Galerie zdjęć] [Kontakt z SWS]

Jan Bosko

Rada Inspektorialna Prowincji Wrocławskiej /kadencja 2008 - 2011/



Imię i nazwisko

Funkcja

Adres domowy oraz e-mail

Wspólnota
Dorota Dorosz
Koordynator
ul .Orzeszkowej 34/10
50-311 Wrocław
071-322-85-43
662-203-037
e-mail:dorota.dorosz@wp.pl
Wrocław
Ks. Arkadiusz Szymczak
Delegat Inspektorialny
ul. Pszczelna 20
61-658 Poznań
tel.: (061) 8201132 wew. 40
506-650-211
e-mail:aszymczak@salezjanie.pl
Poznań Winogrady
ul. Pszczelna 20
61-658 Poznań
S. Elżbieta Niepla
Delegatka Inspektorialna
ul. Kościelna 10
57-400 Nowa Ruda
074-872-23-16
502-927-312
e-mail:eniepla@cmw.osw.pl
Nowa Ruda
Ks. Jan Gondro
 
ul. Prusa 78
50-318 Wrocław
tel.(0-71)322 25 10
fax.(0-71)322 70 82
e-mail:jgondro@salezjanie.pl
Św.Michał SDB
ul. Prusa 78
50-318 Wrocław
tel.(0-71)322 25 10
    (0-71)322 11 47
fax. (0-71)322 7082
Genowefa Zaborowska
Radca ds. formacji
ul. Konopnickiej 10d/4
63-400 Ostrów Wlkp.
tel.(0-62)7366913
606-826-890
g.zaborowska@poczta.onet.pl
Ostrów Wlkp.
Ks. Bolesław Kaźmierczak
Inspektor
pl. Grunwaldzki 3
50-377 Wrocław
Tel. (071)332 83 87
e-mail:
wroc@salezjanie.pl
SDB
Barbara Pierańska
Administrator
Os. Przyjaźni 13/142
61-686 Poznań
tel.(0-61)820 60 54
e-mail:basia@pbp.pl
Winogrady SDB
uL. Pszczelna 20
61-658 Poznań
tel.(0-61)820 11 32
Barbara Lach
Radca ds. liturgii
ul. Kluczborska 10/6
50-323 Wrocław
071-793-22-35
e-mail:barbarala@vp.pl
Wrocław
Aldona Strzelecka
Sekretarz
ul. Lubińska 6/15
53-624 Wrocław
071-792-10-70
512-360-617
e-mail:aldona.strzelecka@wp.pl
Wrocław
Mariusz Kwiatkowski
Kronikarz
ul. Sobieskiego 46/19
41-209 Sosnowiec
032-299-76-28
693-721-955
e-mail:mariuszkwiatkowski12@wp.pl
Sosnowiec
Mieczysław Pudliszewski
Z-ca koordynatora
Os. Przyjaźni 4/227
61-682 Poznań
061-821-63-50
664-978-099
e-mail:mieczyslawpudliszewski@op.pl
Poznań



[Strona główna] [Działalność] [Aktualności] [Formacja] [Adresy kontaktowe] [Galerie zdjęć] [Kontakt z SWS]